top of page

Семінар-практикум «Розвиток стресостійкості, як профілактика емоційного вигорання педагогів»

   Мета заходу: ознайомити педагогів з поняттям "синдром емоційного вигорання", його основними причинами і симптомами, визначити основні умови збереження емоційного здоров'я педагога; підвищити самооцінку педагогів, їх впевненість у собі; створити умови для психологічного розвантаження педагогів; надати інформацію про сучасні техніки і прийоми стабілізації емоційного стану педагогів.

Тренінг "Розвиток комунікативних вмінь та навичок" (педагоги)

Мета : саморозвиток, спроба оволодіти своїми прихованими можливостями. Це визволення від ланцюгів авторитарності, емоційного холоду, блокуючи стереотипи у спілкуванні з іншими.

Тренінг "Керування емоційним станом"

Специфічною формою взаємодії організму з довкіллям є емоції.

Емоції – це психічний процес відображення безпосереднього пристрасного переживання життєвого сенсу явищ та ситуацій як відношення їх об’єктивних потреб до потреб організму (суб’єкта)

Мета тренінгу: ознайомлення з прийомами керування власним емоційним станом, способами покращення настрою.

Тренінг "Бар'єри спілкування"

Тренінг проведений в рамках міської секції практичних психологів, грудень 2017р.

   Тренінгове заняття "З вірою у себе"

Актуалізація і поповнення базових знаннь учнів про поняття «віра», усвідомлення шляхів самопізнання особистості, розвиваток вміння  знаходити шляхи вирішення проблемних ситуацій, виховувати вміння керувати своїм настроєм. Про це на тренінгу...

Тренінг "Будуємо щасливу сім'ю"

Формування уявлення у учнів про щасливу родину. Критерії щасливої родини.

Тренінг до Дня толерантності

Сучасна культурна людина — це не лише освічена людина. Цього замало. Це людина, що володіє почуттям самоповаги і поваги до оточуючих. Толерантність вважається ознакою високого духовного та інтелектуального розвитку індивідуума, групи людей, усього суспільства загалом. Генеральною конференцією ЮНЕСКО 1995 р. була прийнята Декларація толерантності.

Батьківський всеобуч "4 стилі батьківського виховання"

 Багато роботи, присвячені дитячо-батьківським відносинам, спираються на запропоновану Д. Баумрінд Більше 30 років тому типологію стилів сімейного виховання, зм істовно описує три основні стилі: авторитарний, авторитетний, але демократичний і попустительский.

Тренінг "Збереження репродуктивного здоров'я підлітків"

  Для покращення стану здоров’я в першу чергу необхідно виховати в підлітків і молоді культуру статевої поведінки, формувати здоровий спосіб життя. Насамперед саме в сім ’ї у дитини формується позитивна чи негативна мотивація стосовно збереження і зміцнення свого здоров’я, ведення здорового способу життя. А в підлітковому віці ставлення до свого здоров’я набуває особливого значення.

Тому необхідна систематична робота з підлітками щодо формування моральності і ціннісного ставлення до свого здоров’я, ведення здорового способу життя. Таку роботу необхідно починати в сім’ї, продовжувати в школі і вищому навчальному закладі.

Шляхи розв’язання проблем статевого виховання підлітків і молоді повинні вибудовуватись згідно сучасних світових педагогічних тенденцій, що пов’язано з входженням України до світового освітнього простору, але із обов’язковим урахуванням набутого українським народом історичного досвіду виховання молоді.

Тренінги школи "ЛІДЕР"

  Розробки тренінгів з розвитку комунікативних та організаторських здібностей, лідерських якостей учнів.

1 / 1

Please reload

bottom of page